20 депутатів не були на жодному засіданні Ради в грудні, - КВУ

Комітет виборців України проаналізував участь народних депутатів у пленарних засіданнях Верховної Ради в грудні. Інформація за даними електронної реєстрації.

За даними ВГО КВУ 20 народних депутатів не були зареєстровані на жодному засіданні Ради в грудні. Ще 11 депутатів відвідали лише одне або два засідання Ради, 14 депутатів були зареєстровані на трьох засіданнях. Участь в усіх засіданнях взяли половина парламентарів – 260 депутатів або 61%.

Серед фракцій і груп найвищі показники відвідування в депутатів фракції «Європейська солідарність» та «Слуга Народу». В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 56,9% депутатів ЄС та 56,7% депутатів «Слуги Народу».

Зокрема, серед депутатів ЄС всі засідання Ради відвідали Влодимир Ар’єв, Володимир В’ятрович, Артур Герасимов, Олексій Гончаренко, Микола Княжицький та ін. Серед депутатів «Слуги Народу» на всіх засіданнях Ради були присутні Олександр Корнієнко, Дмитро Наталуха, Михайло Радуцький, Микола Тищенко, Дмитро Костюк, Галина Янченко та ін.

Дещо нижчі показники у фракції «Голос» та групи «Довіра»: в середньому на засідання Ради ходили 56,3% депутатів цих політичних сил.

Значно нижчі показники відвідування у депутатів групи «За майбутнє» – 38%.Найнижчі показники відвідування в депутатів «Опозиційної платформи – За життя» та ВО «Батьківщина». Лише третина депутатів цих фракцій були в середньому зареєстровані на засіданнях Ради: 33,2% та 32,3% відповідно.

Всього в грудні відбулося вісім пленарних засідань ВР.