Анонс! 26 грудня в Чернігові відбудеться воркшоп КВУ на тему моніторингу роботи народних депутатів

У Чернігові, у вівторок, 26 грудня, о 12:00, в експертному клубі «Чиста політика» (вул. Полуботка 6-а) відбудеться освітній воркшоп Комітету виборців України на тему моніторингу роботи народних депутатів України.

Під час заходу експерти КВУ представлять методологію щодо визначення ефективності роботи народних депутатів України. Методологія включає 5 компонентів: відвідування народним депутатом засідань ВР, засідань комітетів, участь в голосуваннях, кількість поданих/прийнятих законопроектів, тематика яких відповідає сфері відання комітетів, до складу яких входить народний депутат, якість законопроектів.

Окрім цього, учасники воркшопу ознайомляться з інструментами моніторингу діяльності парламенту та долучення до законодавчого процесу, що були розроблені представниками та партнерами Ініціативи «Відкритий парламент».  Під час воркшопу буде проведено низку практичних завдань щодо написання запитів на публічну інформацію, звернень громадян, створення електронних петицій тощо.

Модератор заходу – Володимир Андрійченко, керівник Чернігівсього осередку КВУ

Запрошені гості:

-         Олександр Черненко, народний депутат від фракцїї БПП

-         Наталія Ватаманюк, Координатор Ініціативи 'Відкритий парламент' в Україні.

Цільова аудиторія: регіональні експерти, журналісти, громадські діячі та зацікавлені особи.

Захід відбудеться в рамках проекту «Дієві механізми оцінки роботи народних депутатів для виборців» на виконання Плану дій Ініціативи «Відкритий парламент» за підтримки проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу».