Депутати ЄС і «Слуги народу» – лідери за відвідуванням Ради в січні

Комітет виборців проаналізував відвідування народними депутатами пленарних засідань Верховної Ради в січні 2020 р. Також було розглянуто показники відвідування серед фракції та груп ВР.

За даними КВУ у січні народні депутати продемонструвати досить високі показники присутності на засіданнях Ради. Так, відразу 359 народних депутатів відвідали всі шість пленарних засідань Верховної Ради у січні. Для порівняння: у грудні 2019 р. всі засідання Ради за місяць відвідали лише 240 депутатів, у листопаді 2019 р. – 299.

Серед фракцій та груп ВР найвищі показники відвідуваності у «Європейської солідарності» та «Слуги Народу». В середньому на пленарних засіданнях Ради в січні були присутні 80% депутатів ЄС та 79% депутатів «Слуги Народу».

Дещо нижчі показники присутності в групи «Довіра», 74% депутатів якої були зареєстровані на засіданнях Ради. В середньому відвідували засідання Ради 72% депутатів ВО «Батьківщина» та 71% депутатів «Голосу».

Найнижчий результат у фракції «Опозиційна платформа За життя» (в середньому присутні 67% фракції) та групи «За майбутнє» (59% депутатів).

Інформація за даними електронної реєстрації.

Всього в січні було проведено 6 пленарних засідань Верховної Ради.