Як голосували за партії в міських ОТГ на виборах 29 жовтня

Комітет виборців України підсумував кількість голосів виборців, які були віддані за кандидатів від політичних партій на виборах до міських ОТГ 29 жовтня.

Результати виборів до рад 25-ти міських ОТГ:

БПП «Солідарність» - за кандидатів від партії проголосували 34 065 виборців

ВО «Батьківщина» - 32 014 виборців

Аграрна партія України – 21 994 виборців

«Наш Край» - 9 996 виборців

«Самопоміч» - 7 713 виборців

УКРОП – 7 086 виборців

На виборах до міських рад ОТГ кандидати могли висуватися лише від місцевих організацій політичних партій, самовисування не передбачено. Тому виборці брали до уваги не лише особисті якості чи програму кандидата, але й враховували його партійну приналежність.

Кандидатів від БПП «Солідарність» підтримали майже рівномірно у всіх областях, де відбувалися вибори в міських ОТГ. Схожа ситуація у ВО «Батьківщина». Натомість, Аграрна партія України, «Наш Край», «Самопоміч» та УКРОП практично не отримали голосів виборців у близько третині областей.

Загалом у міських ОТГ, в яких відбувалися вибори 29 жовтня, проживає 356 тис. виборців.

На виборах 29 жовтня у міських ОТГ обиралося 674 депутати міських рад.

Також КВУ було проведено паралельний підрахунок голосів щодо кандидатів на посади голів ОТГ. Відповідно до нього найбільше місць серед партій отримав БПП – 60 кандидатів від партії перемогли, ВО «Батьківщина» - 13, Аграрна партія України – 5, «Наш Край» - 5, «За конкретні справи» - 3, УКРОП – 1, Радикальна партія Олега Ляшка - 1, «Сила людей» - 1.