Які фракції підтримують законопроекти Президента, - дослідження КВУ

Народний Фронт, Блок Петра Порошенка та «Самопоміч» найбільше підтримують законопроекти Президента. Про це зазначив голова КВУ Олексій Кошель, презентуючи дослідження КВУ: «Три роки президентства П. Порошенка: які закони блокує та які підтримує Президент».

У середньому законопроекти Президента підтримували 85% депутатів фракції Народного Фронту, 79% – БПП, 74% – «Самопомочі». Також «за» голосували 66% депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка та 53% – ВО «Батьківщини».

Депутати групи «Воля Народу», як правило, давали 48% голосів «за», «Відродження» ­– 32%. «За» голосували 37% позафракційних депутатів.

Не підтримували законопроекти Президента депутати «Опозиційного блоку». «За» голосували в середньому 8% депутатів фракції. Депутати Опоблоку не дали жодного голосу за 29 президентських законів.

Загалом за 2,5 роки Верховна Рада прийняла 93 закони, подані Президентом.

При цьому кожен другий законопроект Президента розглядався в Раді позачергово: 55 із 111 проектів законів були подані Президентом як невідкладні.

Повний текст звіту за посиланням: http://www.cvu.org.ua/nodes/view/type:news/slug:zvit-kvu-try-roky-prezydentstva-p-poroshenka-iaki-zakony-pidtrymuie-ta-iaki-blokuie-prezydent