КВУ назвав фракції-лідерів за відвідуванням Ради – інфографіка

За час роботи 2 сесії Верховної Ради (вересень-січень) було проведено 58 пленарних засідань.

В середньому на них було зареєстровано 348 народних депутатів із 423.

Серед фракцій та груп парламенту найвищі показники відвідуваності в депутатів «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». Так, як правило, на засіданнях Ради були зареєстровані 85% депутатів СН та 83% депутатів ЄС.

Дещо нижчі показники відвідування в групи «За майбутнє» та фракції «Голос». В середньому 81% депутатів цих політичних сил відвідували засідання Ради.

Нижчий результат в ОПЗЖ та ВО «Батьківщина». В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 77% депутатів ОПЗЖ та 72% депутатів «Батьківщини».

Найактивніше народні депутати відвідували засідання на початку сесії, згодом активність дещо знизилися. Так, в середньому найбільше депутатів реєструвалися на засіданнях Ради у вересні і жовтні: 370 і 376 відповідно. У листопаді показники склали 317 депутатів, грудні – 322, січні – 325. 

«На початку нової каденції депутати традиційно працюють активніше. Зокрема, й частіше відвідують засідання Ради. Однак з часом відповідні цифри знижуються. Навіть зараз ми бачимо, що найбільше депутатів відвідували засідання Ради у вересні і жовтні, тоді як в грудні, січні ці показники помітно знизилися. Керівники депутатських фракцій мали б стимулювати народних депутатів до більш високих показників відвідування та участі в роботі Ради», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Дослідження КВУ: «Підсумки 2 сесії Верховної Ради» за посиланням:

http://www.cvu.org.ua/nodes/view/type:news/slug:doslidzhennia-kvu-pidsumky-2-sesii-verkhovnoi-rady