КВУ оприлюднить рейтинг роботи ОДА за підсумками першого півріччя 2017

Комітет виборців України продовжує реалізацію проекту "Рейтинг діяльності голів обласних державних адміністрацій". Метою проекту є оцінка рівня управлінської ефективності представників виконавчої влади на місцях.

У рамках проекту вже було представлено два дослідження КВУ. Перший рейтинг було складено за підсумками 2016 року, другий – за підсумками І кварталу 2017 року. Відповідні рейтинги складаються щоквартально.

Оцінка ефективності роботи голів ОДА включає два компоненти: показники соціально-економічного розвитку регіону та результати опитування місцевих експертів.

На разі КВУ розпочинає набір експертів для проведення дослідження щодо діяльності голів ОДА за підсумками першого півріччя 2017. Взяти участь в опитуванні може будь-яка людина, що має знання, досвід та інформацію в певній сфері, за яку відповідає обласна державна адміністрація (проведення реформ в області, боротьба з корупцією, взаємодія з громадянським суспільством тощо).

Заявку на участь в експертному опитуванні можна заповнити через google-форму (https://goo.gl/tnvxUp). Експертна рада в Києві акредитує охочих взяти участь в опитуванні, керуючись такими принципами:
а) кваліфікація експерта;
б) незаангажованість;
в) дотримання вибірки.

У кожній області проводиться опитування не менше 5-ти та не більше 15-ти експертів.

Збір заявок щодо участі в експертному опитуванні триватиме до 12 липня.

Усі відібрані експерти отримають електронний опитувальник, в якому зможуть оцінити діяльність голів ОДА за різними напрямами роботи за 10-бальною шкалою.

Опитування триватиме до 17 липня.

Переглянути звіт за підсумками 2016 року можна за посиланням: https://goo.gl/CKXb4P 
Переглянути звіт за підсумками І кварталу 2017 року можна за посиланням: https://goo.gl/hbGm5g