КВУ оцінив роботу лідерів фракцій під час сесії

17 січня 2020 р. відбулося останнє пленарне засідання 2 сесії Верховної Ради, яка розпочала свою роботу на початку вересня 2019 р.

КВУ оцінив роботу лідерів фракцій Ради під час сесії. До уваги було взято такі показники роботи як участь в пленарних засіданнях Ради, участь в голосуваннях, відвідування засідань комітету та успішність законодавчої роботи.

За даними КВУ окремі лідери фракцій фактично провалюють роботу за певними напрямками.

Так, в Юрія Бойка (ОПЗЖ) і Вадима Рабіновича (ОПЗЖ) низькі показники участі в голосуваннях. Зокрема, Ю. Бойко взяв участь лише в 17% голосувань Ради за час роботи другої сесії, В. Рабінович – в 14%, що є одниим з найнижчих результатів серед усіх народних депутатів.

В Юлії Тимошенко і Давида Арахамії низькі показники відвідування засідань комітету. Так, за п’ять місяців лідер «Батьківщини» була присутня лише на 38% засідань Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, членом якого вона є. Д. Арахамія («Слуга Народу») також відвідав лише 38% засідань Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Досить високими є показники роботи І. Геращенко та А. Герасимова із ЄС та С. Рахманіна з «Голосу».

Так, І. Геращенко відвідала 100% засідань Ради (найвищий результат серед лідерів фракцій), 86% засідань Комітету, взяла участь в 83% голосувань Ради (найвищий результат серед лідерів фракцій), подала 57 законопроектів, 6 із яких було прийнято.

А. Герасимов відвідав 87% засідань Ради, взяв участь в 76% голосувань, був присутній на 95% засідань Комітету (найвищий результат серед лідерів фракцій), подав 27 законопроектів, 6 із яких було підтримано.

С. Рахманін відвідав 91% засідань Ради, 88% засідань Комітету, взяв участь в 78% голосувань, подав 16 законопроектів, 4 із яких були прийняті.

Таким чином серед семи лідерів фракцій найвищі показники із відвідування засідань Ради та участі в голосуваннях в І. Геращенко, в А. Герасимова найвищі показники відвідування засідань Комітету, а Д. Арахамія має найвищі показники продуктивності законодавчої роботи (подано 30 законопроектів, із яких прийнято 8).