СОЦИС і КВУ проведуть екзит-пол в день виборів

Центр соціальних та маркетингових досліджень «СОЦИС» спільно з Комітетом виборців України проводить соціологічне дослідження «EXIT POLL» в день виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

В день голосування 21 липня планується опитати близько 14 тисяч виборців по всій території України (за виключенням території АР Крим та непідконтрольних українській владі частини Луганської та Донецької областей). У вибірку випадковим чином було відібрано 360 виборчих дільниць, на яких буде проводитись дослідження, що було забезпечено методикою даного дослідження. Для дотримання методології дослідження та чинного законодавства України, опитування буде проводитись на виході з виборчих дільниць (за межами будівлі виборчої дільниці).

Після закінчення голосування об 20-00 – результати опитування будуть наведені в узагальненому вигляді – на рівні України в цілому.

Проведення опитування виборців на виході з виборчих дільниць дасть можливість поглибити знання стосовно електоральних настроїв населення, а також оперативно одержати попередні результати виборів, забезпечити громадський контроль за проведенням виборів.