КВУ ПРЕДСТАВИВ КОНЦЕПЦІЮ ЗАКОНУ ПРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ
У п’ятницю, 27 лютого 2015 р., відбулась міжнародна конференція на тему: «Реформування законодавства про місцеві вибори: проблеми та шляхи вирішення». Під час заходу експерти ВГО «КВУ» презентували концепцію законопроекту про місцеві вибори.
У п’ятницю, 27 лютого 2015 р., відбулась міжнародна конференція на тему: «Реформування законодавства про місцеві вибори: проблеми та шляхи вирішення». Під час заходу експерти ВГО «КВУ» презентували концепцію законопроекту про місцеві вибори. Виборча концепція, розроблена ВГО «КВУ», передбачає зменшення кількісного складу місцевих рад (на 20-30%), а також збільшення тривалості виборчого процесу (до 90 днів). Вибори сільських, селищних та міських голів проводитимуться в 1 тур, проте нововведенням стане запровадження двотурової системи виборів міських голів у великих містах. Вибори депутатів сільської, селищної, районної, районної у місті, міської (у малих містах) рад проходитимуть за однотуровою мажоритарною системою у багатомандатних округах; вибори депутатів обласної, Верховної Ради Автономно...
КВУ увійшов до складу експертної групи ВРУ зі зміни законодавства про місцеві вибори
Комітет виборців України увійшов до складу експертної групи Верховної Ради з питань підготовки законопроекту «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».
Комітет виборців України увійшов до складу експертної групи Верховної Ради з питань підготовки законопроекту «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Розпорядженням Голови ВРУ від 18 лютого 2015 р. (№225) було створено експертну групу з питань підготовки законопроекту «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», яка є робочим органом Консультативної ради з питань місцевого самоврядування. Від представників експертного середовища до складу робочої групи увійшов Генеральний директор ВГО «КВУ» Олексій Кошель. Окрім фахівців з виборчих питань, до екс...
Заява щодо необхідності невідкладного створення робочої групи з питань реформування законодавства про парламентські та місцеві вибори
До Вашої уваги пропонуємо Заяву щодо необхідності невідкладного створення робочої групи з питань реформування законодавства про парламентські та місцеві вибори
ЗАЯВА ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ НЕВІДКЛАДНОГО СТВОРЕННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ РЕФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКІ ТА МІСЦЕВІ ВИБОРИ Згідно з Конституцією України, 25 жовтня 2015 року на всій території України мають бути проведені чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Фракції-підписанти Коаліційної угоди взяли на себе зобов’язання завершити реформування законодавства про парламентські та місцеві вибори упродовж першого півріччя 2015 року. Таке реформування, серед іншого, передбачає кардинальну зміну виборчих систем на парламентських і місцевих виборах. Хоча з моменту парафування Коаліційної угоди минуло більше 2-х місяців і до початку виборчого процесу чергових місцевих виборів залишаєть...
КВУ: результати проміжних виборів до Київради
У Києві 25 січня 2015 р. проходили проміжні вибори депутатів до Київської міської ради. На виборчому окрузі №8 (Дарницький район) перемогу здобув Юрій Сулига («Блок Петра Порошенка»), друге місце посів самовисуванець Володимир Якимець, третім став свободівець –  Олександр Мирний...
У Києві 25 січня 2015 р. проходили проміжні вибори депутатів до Київської міської ради. На виборчому окрузі №8 (Дарницький район) перемогу здобув Юрій Сулига («Блок Петра Порошенка»), друге місце посів самовисуванець Володимир Якимець, третім став свободівець – Олександр Мирний. На виборчому окрузі №57 (Шевченківський район) переміг кандидат від ВО «Свобода» – Святослав Кутняк. Другий результат у самовисуванця Дмитра Банаса, третє місце зайняв кандидат від УДАРу – Юрій Миколаєнко. Явка виборців на проміжних виборах склала лише 22%, що є найгіршим показником за усі вибори в столиці.
КВУ: на довибори в Києві прийшли лише 22% виборців
На проміжні вибори до Київської міської ради 25 січня 2015 р. прийшли лише 22% виборців. Такі дані оприлюднили у Київській міській територіальній виборчій комісії. У Дарницькому районі (округ №8) явка становила 22%, а в Шевченківському районі (округ №57) – 22.3%.
На проміжні вибори до Київської міської ради 25 січня 2015 р. прийшли лише 22% виборців. Такі дані оприлюднили у Київській міській територіальній виборчій комісії. У Дарницькому районі (округ №8) явка становила 22%, а в Шевченківському районі (округ №57) – 22.3%. Такої низької явки в столиці не було на жодних виборах. На мандат депутата Київради в окрузі №8 претендують 31 кандидат, а в окрузі №57 – 33 кандидати. Підставою для проведення проміжних виборів стала реєстрація народними депутатами України Левченка Ю. В. та Супруненка О. І., які до цього були депутатами Київради. Остаточні результати виборів Київська теркомісія планує встановити ввечері 27 січня.
КВУ: на проміжні вибори до Київради немає коштів
У неділю 25 січня 2015 р. в Києві (Дарницький та Шевченківський райони) відбудуться проміжні вибори до Київради. Відповідно до чинного законодавства, проміжні вибори депутатів місцевих рад фінансуються з місцевого бюджету. Проте, в бюджеті Києва на 2014 р. ці кошти закладені не були, а бюджет на 2015 р. ще не прийнятий.
У неділю 25 січня 2015 р. в Києві (Дарницький та Шевченківський райони) відбудуться проміжні вибори до Київської міської ради. Відповідно до чинного законодавства, проміжні вибори депутатів місцевих рад фінансуються з місцевого бюджету. Проте, в бюджеті Києва на 2014 р. ці кошти закладені не були, а бюджет на 2015 р. ще не прийнятий. Заручником такої ситуації стала Київська міська територіальна виборча комісія, яка є розпорядником коштів і відповідальна за проведення виборів. Кошти мають піти на виготовлення списків виборців, запрошень на вибори, на створення та розвозку бюлетенів, а також на заробітну плату членам виборчих комісій. Без наявності даних коштів провести вибори неможливо.
У двох округах столиці відбудуться проміжні вибори до Київради
Київська міська виборча комісія призначила на 25 січня 2015 р. проміжні вибори до Київради. Підставою для проведення проміжних виборів стала реєстрація народними депутатами України Левченка Ю. В. та Супруненка О. І., які до цього були депутатами Київради.
Київська міська виборча комісія призначила на 25 січня 2015 р. проміжні вибори до Київради. Підставою для проведення проміжних виборів стала реєстрація народними депутатами України Левченка Ю. В. та Супруненка О. І., які до цього були депутатами Київради. Супруненко О. І. переміг на позачергових парламентських виборах 2014 р. в ОВО №216, а Левченко Ю. В. – в ОВО № 223. У зв’язку з обранням до складу ВР повноваження депутатів Київради Супруненка О. І. та Левченка Ю. В. були дострокові припинені. Таким чином, на округах по яких дані кандидати пройшли до складу Київради призначені проміжні вибори. Вибори відбудуться в одномандатних виборчих округах № 8 (Дарницький район) та № 57 (Шевченківський район). Виборчий процес стартує з 4 грудня.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9