За перші шість місяців роботи громадської приймальні за юридичною допомогою до ЧОО Комітету виборців України звернулося понад 700 черкащан.
Черкаська обласна організація Комітету виборців України впродовж багатьох років надає юридичні консультації мешканцям Черкас та області.З 1 серпня 2012 року ця діяльність здійснюється в рамках правозахисного проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень», який діє завдяки підтримці Європейського Союзу.
Черкаська обласна організація Комітету виборців України впродовж багатьох років надає юридичні консультації мешканцям Черкас та області.З 1 серпня 2012 року ця діяльність здійснюється в рамках правозахисного проекту «Правова підтримка та просвіта для вразливих верств населення через мережу стаціонарних та мобільних громадських приймалень», який діє завдяки підтримці Європейського Союзу. "Ми пишаємося, що наш досвід в організації правозахисної роботи був високо оцінений керівництвом ВГО Комітету виборців України і Черкащина увійшла до складу тих чотирьох областей, в яких з вересня місяця минулого року підтримана робота стаціонарних та мобільних громадських приймалень," - відзначив голова правління ЧОО КВУ Максим Михлик. Незважаючи на те, що пріоритетом приймальні є надання юридичної допомоги в галузі адміністративного права, юристи ЧОО КВУ консультують і з інших питань. Алла Юрковсь...
1 | 2