27 депутатів пропустили 90% голосувань Ради у вересні, - КВУ

Комітет виборців проаналізував показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради у вересні. За даними КВУ 27 народних депутатів пропустили понад 90% голосувань парламенту за місяць.

Не проголосували жодного разу за місяць 11 нардепів. Зокрема, Федір Христенко, Сергій Льовочкін, Ренат Кузьмін, Юрій Солод, Григорій Суркіс, Вадим Рабінович. Також не голосували Тарас Козак та Віктор Медведчук.

Близькі до нульових показники голосувань в народних депутатів Антона Яценка (взяв участь в 0,6% голосувань), Сергій Ларіна (0,6%), Олександра Фельдмана (0,6%), Ігоря Абрамовича (0,9%), Степана Івахіва (0,9%). Серед інших майже не голосували Юлія Льовочкіна (1,9%), Олександр Дубінський (3,4%), Андрій Деркач (4,4%), Юрій Бойко (5,4%), Ігор Палиця (8,2%).

Лише 7 депутатів із 422 взяли участь в 100% голосувань (Максим Перебийніс, Олександр Бакумов, Олена Криворучкіна, Микола Стефанчук, Владлен Неклюдов, Максим Павлюк, Олександр Літвінов).

Серед фракцій і груп ВР найактивніше голосували депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому депутати монобільшості взяли участь в 84% голосувань Ради, депутати ЄС – 78%. Дещо нижчі показники в депутатів «Голосу» (75%) та групи «Довіра» (73%).

Менш активно голосували народні депутати «Батьківщини» (69%) та групи «За майбутнє» (56%). Найнижчий результат у фракції «Опозиційна платформа За життя». Депутати ОПЗЖ в середньому натискали кнопку для голосування лише в 37% випадках.

Всього у вересні відбулося 315 голосувань.