38 народних депутатів пропустили всі голосування Ради в січні (уточнено)

У січні традиційно погіршилися показники участі народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради. Так, 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань ВР за місяць. Із них 38 – не проголосували в січні жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»). В середньому один народний депутат взяв участь лише в 29% голосувань.

Із 38 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць 9 є членами фракції «Опозиційний блок», 8 – позафракційних, 7 – БПП, 5 – «Відродження», 3 – «Батьківщина», по 2 – Радикальна партія Олега Ляшка, «Воля Народу» та «Народний Фронт».

Серед депутатів, які пропустили всі голосування Ради, є низка відомих прізвищ. Зокрема, це Добкін Д. М. та Добкін М. М., Рабінович В. З, Тимошенко Ю. В., Довгий О. С., Мураєв Є. В., Березенко С. І., Ярош Д. А.

«У січні частина народних депутатів традиційно продовжували перебувати у так званих неформальних відпустках, а тому не брали участі в роботі парламенту. Так, із 38 депутатів, що не голосували, 60% перебували на момент голосувань поза Верховною Радою. Показники участі нардепів в голосуваннях за січень значно нижчі, ніж у попередні місяці. Для порівняння: в грудні пропустили всі голосування ВР 12 депутатів, листопаді – також 12, жовтні – 10, вересні – 19», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Загалом в січні було проведено шість пленарних засідань ВР, на яких відбулося 309 голосувань. Серед іншого в січні було прийнято так званий закон про реінтеграцію Донбасу та закон про приватизацію держмайна.

Інформація в рамках проекту «Дослівно».

Народні депутати, які пропустили всі голосування Ради в січні 2018 року:

Фурсін І.Г.

Солод Ю.В.

Добкін Д.М.

Добкін М.М.

Шаповалов Ю.А.

Березенко С.І.

Кацуба В.М.

Денисенко А.П.

Єфімов М.В.

Святаш Д.В.

Барвіненко В.Д.

Загорій Г.В.

Жеваго К.В.

Мисик В.Ю.

Омельянович Д.С.

Вітко А.Л.

Власенко С.В.

Довгий О.С.

Донець Т.А. (офіційно перебуває на лікарняному)

Звягільський Ю.Л.

Кацер-Бучковська Н.В.

Клюєв С.П.

Константіновський В.Л.

Кривохатько В.В.

Бакулін Є.М.

Мірошниченко Ю.Р.

Мураєв Є.В.

Немиря Г.М.

Ничипоренко В.М.

Онищенко О.Р.

Попов І.В.

Продан О.П.

Рабінович В.З.

Тимошенко Ю.В.

Усов К.Г.

Чепинога В.М.

Шурма І.М.

Ярош Д.А.