КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ - 30 РОКІВ

Сьогодні відзначаємо 30 років із дня створення Комітету виборців України. 

У мирний час нашим завданням були чесні та демократичні вибори і за час роботи організації сотні тисяч (!) представників КВУ контролювали виборчий процес. Ми були і залишаємося незручними і для політичних, і для владних команд. Для багатьох політичних сил і кандидатів, як мінімум, були противниками або навіть ворогами – нікому не хочеться чути про шулерство на виборах, адмінресурс, «дерибан» партійних фінансів чи системні проблеми в роботі парламенту чи органів місцевого самоврядування. Такими будемо залишатися й надалі.

Зараз завдання КВУ змінилися – волонтерські проекти, аналітичні продукти, які дозволяють виявити прогалини в роботі місцевої і центральної влади, пропозиції по вдосконаленню законодавчої роботи, у тому числі і для підтримки ЗСУ. І ми горді з того, що ця робота приносить відчутний результат. Комітет виборців також продовжує працювати над пропозиціями для дуже складних повоєнних виборів, від яких, багато в чому буде залежати репутація нашої держави. Віримо, що це буде дуже скоро, у мирному житті.

Природно, що в умовах воєнного стану не до святкування нашої річниці. Ми вшановуємо світлу пам´ять наших добрих друзів і багаторічних колег по КВУ – Володимира Андрійченка і Євгена Шаяна, які загинули, захищаючи Україну від московської орди. Ми тримаємо кулаки за кожного члена організації, які зараз перебувають в ЗСУ.

Віримо, що мирні дні невдовзі настануть і дякуємо кожному члену нашої величезної команди, який наближає цей час.