КВУ поширює мотиваційно-просвітницькі ролики
Місцеві_2020 - Гаряча лінія для виборців 0800 212 575 (дзвінки безкоштовні) Місцеві_2020 Вибори важливі!!! Місцеві_2020 - Правильне заповнення бюлетеню - просто!
Як зробити свій вибір свідомо та чому варто прийти на виборчу дільницю 25 жовтня.
  Заступниця генерального директора КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ
Запустили чат-бот Центральної виборчої комісії
Запустили чат-бот Центральної виборчої комісії (https://t.me/cvk_elections_bot), за допомогою якого можна отримати практично у повному обсязі довідкову інформацію стосовно місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Для зручності користувачів інформація у чат-боті систематизована по блокам для конкретної категорії суб’єктів виборчого процесу: виборців, членів комісій, кандидатів та політичних партій.
Зроби свій вибір 25 жовтня
  Не дозволяй комусь робити вибір за тебе. 25 жовтня саме ти вирішуєш кому довірити своє місто чи село.
Посібник для спостерігачів КВУ
Метою цього посібника є підвищення рівня правової обізнаності офіційних спостерігачів від громадських організацій щодо питань організації та проведення місцевих виборів в Україні. Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
Виборчий процес – 2020: те, про що ви повинні знати вже зараз!
25 жовтня «перезавантаження» влади чекає на Київ, майже усі обласні ради, райони, села та селища України. Однак цього року відбудуться перші місцеві вибори за новим виборчим законодавством. Скільки бюлетенів отримають виборці, залежить від того, в якому населеному пункті вони живуть. Переважно це будуть чотири бюлетені. По одному – для голосування за голову (села чи міста), за депутатів сільської (чи міської), районної та обласної ради відповідно. Але можуть бути винятки. Наприклад, виборці Житомира, Кривого Рогу, Кропивницького, Полтави, Херсона отримають по п'ять бюлетенів. Адже їм треба обрати, крім згаданих чотирьох, ще й депутатів районних у місті рад.
Як проголосувати безпечно та правильло?
Цього року вибори до місцевих та селищних рад відбуваються за новими виборчим законодавством та в умовах пандемії.. Тож, як проголосувати безпечно та правильло? На це питання відповіли представкики
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6